Dnia 18.10.2022 odbyło się spotkanie uczniów klas siódmych
z funkcjonariuszkami z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Celem spotkania było omówienie zasad bezpieczeństwa na drodze jak również w sieci. Uczniowie dowiedzieli się z jakimi niebezpieczeństwami mogą się spotkać
w wirtualnym świecie i jak w takich przypadkach należy postąpić. Funkcjonariuszki przypomniały uczniom o tym, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Wyśmiewanie innych, umieszczanie wizerunku osoby bez jej zgody, przekształcanie zdjęć w sposób ośmieszający daną osobę oraz grożenie komuś, to zachowania które spowodują  spotkanie się nie w sali szkolnej tylko na Komedzie Policji. Uczniowie słuchali w skupieniu i z dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję,  że uczestnictwem w tego typu zajęciach przyczyni się do wzrostu świadomości i odpowiedzialności uczniów za swoje zachowanie.