Drużyna szachowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku w składzie: Wojciech Matiaszowski, Anna Ligięza, Marcin Drozd i Antonina Nazarko zajęła I miejsce
w Igrzyskach Dzieci na etapie powiatowym.

W zawodach brały udział 4 szkoły: Szkoła Podstawowa w Łukowem, Szkoła Podstawowa w Porażu oraz SP3 i SP1 z Sanoka.

Młodzi szachiści wytężali swoje umysły, grając kolejne mecze o zwycięstwo i awans. Każda partia była ważna i nikt nie mógł sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika, tym bardziej, że wszystkie drużyny były silne i łatwo można było stracić punkty.

Dzięki umiejętnościom i dobrej, rozważnej grze naszych zawodników udało się wygrać wszystkie mecze, co dało nam bezapelacyjne zwycięstwo w tych rozgrywkach.
Do kolejnego etapu przechodzimy z drużyną z Poraża.

Dziękujemy Panu Markowi Kielarowi – sędziemu szachowemu, który prowadził dzisiejsze zawody!

Naszym szachistom gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach, które odbędą się już niebawem.