Dnia 06.12.2022 został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie prezentowali swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych. Pierwsze miejsce ex aequo za wspaniałą grę na skrzypkach zdobyły: Karolina Kucharska i Natalia Wróbel z klasy 3a, za czysty śpiew i piękną barwę głosu drugie miejsce otrzymała Martyna Jawor z klasy 3c, trzecie miejsce przypadło Magdalenie Wojdyle z klasy 1b za talent akrobatyczny. Wszystkie zwyciężczynie otrzymały dyplomy i nagrody. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.