W klasach 1a,2b,3c odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne prowadzone pod opieką wychowawców klas, przez Panią Agnieszkę Jessup w ramach studiów podyplomowych przygotowania pedagogicznego. Na zajęciach dzieci wykonały ,,Mapę Marzeń”, oraz walentynkowe serduszka. Pani Agnieszka zachęcała do wyrażania swoich uczuć i pragnień na mapie, która pomaga wyznaczać cele i wizualizować marzenia w formie graficznej. Uczniowie zapoznali się z techniką oraz narzędziami, które dają wiele możliwości i posiadają wiele zastosowań, a prowadząca wykorzystuje je do przygotowania materiałów do zajęć. Podczas warsztatów była nie tylko dobra zabawa, ale i szansa na uruchomienie sprawczości manualnych, oraz odkrycie w sobie ukrytych talentów.