Karnawał to czas zimowych zabaw i balów maskowych, czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić. Również w naszej szkole – 15 lutego – odbył się. Bal Karnawałowy dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej. Sala teatralna została udekorowana w kolorowe balony i serpentyny, a w niej, zamiast uczniów, spotkać można było m.in. koty, księżniczki, czarownice, anioły, policjantów, piłkarzy, lekarzy, strażaków, syreny, superbohaterów i wiele innych ciekawych postaci ze świata bajek. Podczas balu przeprowadzone zostały różnorodne gry i zabawy przy muzyce. Dzieci miały również okazję na wykonanie sobie pamiątkowych zdjęć oraz zaprezentowanie swoich karnawałowych przebrań podczas pokazu mody. Atmosfera była niesamowita, a wspólna zabawa przyniosła uczniom wiele radości. Wspomnienia z balu na długo pozostaną w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.