17 marca 2023 roku został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs „ Instrumenty muzyczne z recyklingu”.

Celem konkursu było kształtowanie u dzieci proekologicznych nawyków w codziennym życiu oraz kształtowanie przyjaznej postawy wobec środowiska naturalnego. Pomysły na ich wykonanie okazały się znakomite! Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną kreatywnością w procesie tworzenia instrumentów muzycznych wykorzystując w tym materiały z recyklingu m.in.: sznurki, kartki papieru, butelki oraz przedmioty codziennego użytku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Instrumenty wykonane przez dzieci można oglądać na wystawie zorganizowanej w holu szkoły.

Wyniki konkursu:

I MIEJSCE: