Niniejszym informuję, iż nasza szkoła bierze udział w programie profilaktycznym „SMART - to znaczy mądrze!”. Pandemia koronawirusa zmieniła nasze nastawienie do zdalnych technologii, a nauka z dnia na dzień przeniosła się do Internetu. Obecnie zmartwieniem zarówno rodziców jak i nauczycieli jest zadbanie o umiar i bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Pomocą służy niniejszy program, który pozwala nauczyć dzieci bezpiecznych zasad korzystania z Internetu, a rodzicom ułatwia wczesne zdiagnozowanie problemów wynikających z nadużywania technologii cyfrowych przez młodzież.

W ramach programu w najbliższym czasie zostaną udostępnione materiały dla dzieci, ich rodziców oraz wychowawców.

Zachęcam do korzystania!